TUČA ISPRED NOVOSADSKOG RESTORANA: Više muškaraca udaralo mladića, policija i žandarmerija na Futoškom putu

20. 05. 2021. u 00:53

OKO 22 časa došlo je do tuče više lica ispred jednog restorana na Futoškom putu.

ТУЧА ИСПРЕД НОВОСАДСКОГ РЕСТОРАНА: Више мушкараца ударало младића, полиција и жандармерија на Футошком путу

Foto: NS uživo

Prema rečima očevidaca, više muškaraca tuklo je jednog mladića, a na lice mesta ubrzo je stigao veliki broj pripadnika policije i žandarmerije, kao i hitna pomoć koja je pomogla jednom mladiću.

Nezvanično u incidentu niko nije teže povređen, piše NS uživo.

Pripadnici MUP-a ispitivali su nekoliko osoba na licu mesta, ali nije poznato da li je neko priveden.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (1)

UniCredit Banka: Stabilnost i podrška razvoju – važne poruke predsednika Izvršnog odbora za građane Srbije