TRAGEDIJA KOD KIKINDE: Žena stradala u kotlarnici porodične kuće

Р. Ш.

12. 03. 2021. u 13:41

U BANATSKOM Velikom Selu kod Kikinde u četvrtak uveče, oko 19 sati, dogodila se tragedija u dvorištu porodične kuće kada je, po svemu sudeći, nesretnim slučajem, stradala D.L. (57).

ТРАГЕДИЈА КОД КИКИНДЕ: Жена страдала у котларници породичне куће

Foto: R.Šegrt

Ona je život izgubila u kotlarnici za centralno grejanje prilikom loženja vatre. Život je izgubila na licu mesta.

- Žena je izašla iz kuće i otišla u kotlarnicu da založi vatru radi grejanja. Ukućani su bili u kući, a kada se nije vratila dvadesetak minuta, sin je otišao da vidi zbog čega se zadržala, što se ne vraća. Međutim, kada je ušao u kotlarnicu zatekao je beživotno telo majke. Odmah je pozvao Hitnu službu, ali je lekar, nažalost, mogao samo da konstatuje smrt na licu mesta. Žena je smrtno stradal od opektoina koje je zadobila ložeči vatru – saznali smo od izvora bliskog istrazi.

Kako je tačno vatra buknula i praktično zapalila ženu koja nije uspela da se skloni od plamena i pobegne, zasad nije poznato. Hitna služba nije uspela da je spasi, jer je već bila bez znakova života kada je lekar stigao na mesto događaj. Hitna sluđba je o ovoj tragediji obavestila policiju, koja je potvrdila ovaj tragičan događaj, ne saopštavajući druge detalje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

JUČE SU DOBILI SINA PRVENCA: Ko je misteriozna Teodora, supruga Alekse Avramovića?