UŽAS U SREMSKIM KARLOVCIMA: Dečak (9) silovan na zabavi na koju ga je odveo rođak
NOVOSADSKA policija rešava slučaj silovanja devetogodišnjeg dečaka iz Sremskih Karlovaca.
Foto: Depositphoto
Dečak je napastvovan proteklog vikenda na zabavi na koju ga je odveo rođak, a nakon koje su roditelji primetili da se dete ponaša drugačije, navodi 021.rs iz nezvaničnih izvora.
Zahvaljujući njihovoj brzoj reakciji, lekarski pregled je pokazao da je dete silovano i slučaj je prijavljen nadležnim organima.
Prema izvorima, nadležni su obavili niz razgovora sa više osoba, a u toku su veštačenja i dalje zbrinjavanje deteta. Više detalja očekuje se nakon policijske istrage koja je u toku.
Preporučujemo
BUKNUO POŽAR U VRNjAČKOJ BANjI U BLIZINI POZNATOG RESTORANA: Usledila hitna evakuacija
22. 02. 2026. u 20:00
POGREBNI KOMBI SE ZAKUCAO U VOZILO VOJSKE SRBIJE: Stravičan sudar kod Zaječara
22. 02. 2026. u 14:27
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)