MLADIĆ (19) IZBODEN NOŽEM U LESKOVCU? Lekari mu se bore za život
MLADIĆ F. M. (19) iz Leskovca teško je ranjen u tuči više osoba koja se dogodila noćas oko ponoći u ovom gradu.
Foto:D.Miljković
Kako prenose mediji, u opštem haosu neko je mladića izbo najverovatnije nožem.
Teško ranjeni mladić, sa sedam ubodnih rana, odmah je transportovan u UKC u Nišu i trenutno je životno ugrožen i nalazi se u komi.
Policija i dežurni tužilac obavili su uviđaj na mestu ubadanja, a preduzimaju se mere na otkrivanju identiteta učinioca ovog dela radi vođenja krivičnog postupka za krivično delo ubistvo u pokušaju.
Prema nezvaničnim informacijama, većina učesnika tuče je iz kriminogene sredine, piše Blic.
BONUS VIDEO: Priče iz hronike: Savo Štrbac-Zašto sudije ne donose odluku o suđenju hrvatskim pilotima u odsustvu
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)