BURNA NOĆ U BEOGRADU: Muškarac teško ranjen u pucnjavi, povređeno šest osoba u saobraćajkama
MUŠKARAC je teško povređen iz vatrenog oružja sinoć oko 21.48 časova na Adi Ciganliji i on je prebačen u Urgentni centar, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Foto: M. Anđela/Profimedia
U Beogradu su se tokom noći dogodile četiri saobraćajne nesreće u kojima je jedna osoba teže povređena, a pet lakše.
Motociklista je teže povređen sinoć u 21.13 časova na uglu ulica Nedeljka Gvozdenovića i Milana Vujaklije na Bežanijskoj kosi i on je prevezen u Urgentni centar.
Hitna pomoć intervenisala je 104 puta, od toga je bilo 35 intervencija na javnim mestima. Za pomoć su se uglavnom javljali hronični i onkološki bolesnici, rečeno je u Hitnoj pomoći.
BONUS VIDEO: SRAMNO! Snimak krađe novca iz Sabornog hrama
Preporučujemo
PUCNjAVA NA ADI CIGANLIJI: Ranjen mladić, napadač pucao sa skutera, pa pobegao
27. 08. 2023. u 22:23
TROJE POVREĐENO U UDESU NA ADI CIGANLIJI: Hitno prevezeni u Urgentni centar
26. 08. 2023. u 21:08
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)