OSTACI TELA PREBAČENI U MRTVAČNICU: Poznato kada će i gde biti sahranjena svirepo ubijena Noa Milivojev
NOA Milivojev (18), koja je ubijena, pa raskomadana u Ulici cara Lazara u Beogradu, biće sahranjena sutra na groblju u Kovilju kod Novog Sada.
Foto: Printskrin/TikTok
Kako saznaje Informer, ostaci tela tiktokerke Noe Milivojev prebačeni su danas u mrtvačnicu u Deligradskoj ulici, gde treba da ih preuzme njena porodica.
Telo Noe je bilo prethodno bilo na Institutu za sudsku medicinu u Deligradskoj ulici.
Zboh sumnje da je na svirep i podmukao način ubio Nou, uhapšen je njen dečko Ognjen D. (33).
Ognjenu D. se na teret stavlja krivično delo teško ubistvo za koje je zaprećena kazna doživotnog zatvora.
Foto: Printskrin
Osumnjičeni se na saslušanju branio ćutanjem, odnosno iskoristio je svoje zakonsko pravo da ne iznosi odbranu.
Kako se navodi u saopštenju VJT, tužilaštvo je sudiji za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu predložilo da Ognjenu D. odredi pritvor da ne bi uticao na svedoke, da ne bi ponovio krivično delo u kratkom vremenskom periodu i zbog uznemirenja javnosti.
Prema naredbi o sprovođenju istrage. sumnja se da je neutvrđenog dana, u periodu od 17. juna do 6. jula, u stanu u kojem prijavljeno stanuje u centru Beograda, na svirep i podmukao način ubio oštećenu Nou Milivojev.
Na osnovu saopštenja Tužilaštva zaključuje se da ubijena Noa i dalje ima pravni status muške osobe, jer je tužilaštvo u saopštenju formalno vodi kao muškarac. Ipak, kako se spekuliše, Noa će biti sahranjena kao ženska osoba.
BONUS VIDEO: RASKOMADAO JE I DRŽAO U KISELINI: U ovoj zgradi je ubijena Noa
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)