MLADIĆU RAZBILI GLAVU KRIGLOM: Tuča u prestoničkom restoranu
U POZNATOM restoranu u Beogradu dogodila se tuča.
Srna
Prema prvim informacijama, za sada je povređena jedna osoba.
Mladiću (27) razbijena je glava kriglom za pivo.
Tačnije, na potiljku ima veliku ranu. Izjavio je da ne poznaje svoje napadače.
Muškarci koji su ga tukli su pobegli pre dolaska policije.
(Telegraf)
Preporučujemo
POVREĐENE DVE OSOBE: Direktan sudar automobila u Beogradu, policija na terenu
24. 12. 2022. u 21:40
OGROMNA GUŽVA NA GAZELI: Dva udesa u razmaku od 30 metara, slupano šest automobila
24. 12. 2022. u 17:02
KO JE ŽENA SRPSKOG SELEKTORA? Santareli je trenirao lepu odbojkašicu, a zatim je oženio
15. 10. 2022. u 19:26 >> 21:07
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)