OGLASIO SE OTAC ZLOSTAVLJANOG DEČAKA: Sin mi je tek posle ispričao šta su ga terali da radi
PROŠLE nedelje u Bačkom Jarku dogodilo se jezivo zlostavljanje, kada su dva dečaka osmog razreda prisilila učenika sedmog razreda sa posebnim potrebama da ih oralno zadovolji.
Foto: Depositphotos
Otac zlostavljanog dečaka, sa kojim smo razgovarali, kratko nam je rekao da zbog čitave situacije i istrage, ne može da govori o onome što je njegov sin doživeo.
- Strašno je, kako će nam biti? - kazao je otac, dodajući da im je svima teško. - Dete je sada dobro, koliko to može biti posle svega što mu se dogodilo u školskom dvorištu. On tada ništa nije rekao, tek posle je objasnio da su ga napadali i da su ga terali da radi bezobrazne stvari. Sve je predato nadležnim službama, a šta će dalje biti videćemo.
Preporučujemo
TRAGEDIJA NA PUTU PREMA ZLATIBORU: Teška saobraćajna nesreća, poginuo motociklista
25. 05. 2021. u 12:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSIJA SE HITNO OGLASILA O SRBIJI: Peskov komentarisao odnos Moskve i Beograda
RUSIJA i Srbija imaju partnerstvo koje omogućava Moskvi i Beogradu da razgovaraju o najhitnijim pitanjima, ali Srbija bira svoj put razvoja, izjavio je Dmitrij Peskov, portparol ruskog lidera.
05. 06. 2026. u 11:49
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)