ŠAMARAO DEVOJKU, UDARAO JE PESNICAMA I PIŠTOLJEM: Uhapšen nasilnik u Zemunu
F. M. (38) uhapšen je u petak zbog napada na devojku J. Z. (20) u kući u Zemunu.
Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija
On je posle svađe devojku udarao pesnicama u glavu, šamarao je, a potom joj pištoljem naneo udarce po telu.
Na teret mu je stavljeno nanošenje lakih telesnih povreda i zlostavljanje i mučenje.
F. M. je određeno zadržavanje do 48 sati, a istragu vodi Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.
(Telegraf)
Preporučujemo
STRAVIČNA NESREĆA KOD BARAJEVA: Poginuo muškarac, voz naleteo na automobil
10. 05. 2025. u 08:22
POGINULO DETE (5): Pala metalna ograda na njega - tragedija u Bijelom Polju
09. 05. 2025. u 22:53
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)