JEZIVA NESREĆA KOD MLADENOVCA! Poginuo tinejdžer (16), udarilo ga "mercedes" dok je vozio rolere
TINEJDžER O.C. (16) poginuo je sinič oko 19 i 45 u saobraćajnoj nesreći u selu Kovačevac, kod Mladenovca, potvrđeno je "Novostima" u MUP.
Nikola Fifić
Prvi rezultati istrage ukazuju da je tinejdžera koji je bio na rolerima udario automobil marke "mercedes".
Ekipa Hitne pomoći konstatovala je smrt maloletnika, dok je vozač zadržan u policijskoj stanici Mladenovac.
Preporučujemo
UDES KOD ALEKSINCA: Sudar putničkog i teretnog vozila - Radi po jedna traka u oba smera
31. 03. 2021. u 08:13
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (1)