SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA ADI: Jedna osoba hitno prevezena u Urgentni centar
U TOKU protekle noći u Beogradu se dogodila jedna saobraćajna nezgoda, u kojoj je jedna osoba lakše povređena, saopšteno je danas iz službe hitne pomoći.
Foto: D. N.
Kako je agenciji Tanjug rečeno u hitnoj pomoći, saobraćajna nezgoda je prijavljena u 22.00 sata, na Mostu na Adi, a jedna lakše povređena osoba prevezena je u Urgentni centar.
Tokom noći hitna pomoć je imala 109 intervencija, od kojih je 18 bilo na javnom mestu, uglavnom zbog tuča i alkoholisanih lica.
Za pomoć su najčešće zvali hronični bolesnici, kardiovaskularni i astmatičari, prenosi Tanjug.
Preporučujemo
JEDNA OSOBA POGINULA: Teška nesreća kod Loznice - na licu mesta policija i vatrogasci
19. 07. 2025. u 08:18
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)