MUŠKARAC U KOSTIMU DEDA MRAZA PAO SA VISINE OD 13 METARA: Brada mu zapela tokom performansa, poznati detalji drame u Krnjači
LEKARI se bore za život muškarca koji je večeras obučen u kostim Deda Mraza pao sa trećeg sprata na tradicionalnom novogodišnjem vašaru u Krnjači!
Foto: Shutterstock
Muškarac je pao sa visine od 13 metara dok se spuštao niz uže sa krova zgrada.
Navodno mu je brada zapela tokom performansa i kad je hteo da se oslobodi nehotice je prerezao sigurnosno uže i pao na zemlju pred gomilom prestravljene dece i roditelja.
Animatora, koji ima 30 godina, Hitna pomoć je prebacila u Urgentni centar sa teškim povredama.
(Telegraf)
Preporučujemo
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)