PRIKOLICA PREŠLA PREKO MUŠKARCA: Jeziva nesreća kod Loznice, Stefan (25) se okliznuo i nastradao
U SELU Grnčara, kod Loznice, danas je smrtno strado dvadesepetogodišnji Stefan Maksimović. On je stajao na rudi između traktora i prikolice i okliznuo se, pa je prikolica preša preko njega!
Foto:VMitrić
Pomoći nesrećnom mladiću nije bilo!
Stefan je krenuo sa komšijom M.Ž.(69) po drva u šumu da obezbedi ogrev za ovu sezonu. Komšija mu je govorio da može da mu pomogne samo nedeljom.
M.Ž. je zadržan u policiji sutra će biti priveden dežurnom tužiocu koji će da odluči da li će za njega da zatraži od sudije za predhodni postupak pritvor.
Samo dan ranije u udesu je, na Šepačkom putu, kod Loznice, stradao Miodrag Jović, u približno vreme. Dva poginula za za 24 časa, ovaj vikend su obeležili zaista crnim.
Preporučujemo
MIODRAG POGINUO PRED SVOJOM KAFANOM: Tragedija na Šepačkom putu u Loznici (FOTO)
04. 11. 2023. u 09:35
VELIKI STRAH ZAVLADAO U EVROPI Zelenskog upozoravaju: "Ništa ne potpisuj"
EVROPSKI čelnici potajno savetuju ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da bude oprezan povodom napora Sjedinjenih Država da postignu mirovni sporazum sa Rusijom.
07. 12. 2025. u 08:38
NOVI DETALjI U ISTRAZI, ZAVRŠENO VEŠTAČENjE VOZILA Otkriveno kako je došlo do nesreće u kojoj su poginuli Ana Radović i Aleksandar
OTKRIVENI su novi detalji iz istrage tragične saobraćajne nesreće u kojoj su stradali Ana Radović (20) i Aleksandar Masalušić (37).
07. 12. 2025. u 07:16
DRSKO: Jelisaveta Orašanin BEZ DONjEG VEŠA šeta ulicom (FOTO)
GLUMICA Jelisaveta Orašanin ponovo je privukla svu pažnju kada se pojavila u kombinaciji koja je izazvala pravu buru na mrežama.
06. 12. 2025. u 20:35
Komentari (0)