OVO JE MOMAK KOJI JE POGINUO KOD KREMANA: Igor stradao u stravičnoj saobraćajki - veselje se pretvorilo u tragediju (FOTO)
STRAVIČNA saobraćajna nesreća dogodila se tokom ranih jutarnjih sati na magistralnom putu Užice – Mokra Gora, u Vitasima u Kremnima, gde su tri osobe povređene, a jedna osoba je poginula.
Foto: Društvene mreže
U saobraćajnoj nesreći poginuo je Igor T. (28).
Naime, u ovoj teškoj saobraćajnoj nesreći učestvovali su kamion bosanskih tablica i putnički automobil užičkih registarskih oznaka, u kojem su se nalazili povređeni, kao i I.T. koji je stradao, a kako se saznaje vozač kamiona nije zadobio povrede. Povređeni su prevezeni u užičku bolnicu.
Jezive scene mogle su se videti na licu mesta, dok je gust crni dim kuljao iz kamiona, a po putu je bilo rasuto staklo.
U trenucima pre tragedije u toku je bila svadbena kolona, koja je išla iz Užica na Mokru Goru.
Automobil u kojem se nalazio i snimatelj u jednom trenutku je pokušao da pretekne kolonu. Tada je naišao kamion iz suprotnog smera, a automobil je podleteo pod njega.
Deset vatrogasaca sa pet vatrogasnih kola je gasilo požar koji je nastao nakon udesa i brzo su ga lokalizovali i ugasili, a dvoje kola Hitne pomoći bilo je na licu mesta, te su ekipe ukazivale pomoć povređenima.
Saobraćaj je potpuno obustavljen na ovoj deonici.
(Kurir)
BONUS VIDEO:
"Novosti" u Hajdukovu kod Subotice posle okršaja migranata
Preporučujemo
NOVI DETALjI NESREĆE NA SVADBI KOD KREMANA Poginuo mladić (28), tri osobe povređene
17. 09. 2023. u 12:20
MLADIĆ OBOREN ISPRED KAFIĆA U BATAJNICI: Sa povredom glave prevezen na reanimaciju
17. 09. 2023. u 08:02
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)