EVAKUISANI STUDENTI: Prve slike zapaljenog studentskog doma u Nišu (FOTO)

Новости онлајн

15. 04. 2022. u 14:43

TOKOM intervencije gašenja požara u studentskom domu u Nišu evakuisano je između 20 i 30 studenata.

ЕВАКУИСАНИ СТУДЕНТИ: Прве слике запаљеног студентског дома у Нишу (ФОТО)

Foto: J-Ćosin

Požar je lokalizovan, a u gašenju učestvuje 12 vatrogasaca sa 5 vatrogasnih vozila. 

Hitna pomoć je zbrinula nekoliko studenata, zbog posledica udisanja dima. 

Podsetimo, jedna stambena jedinica izgorela je u Domu studenata u Nišu kod Elektronskog fakulteta. Da vatrogasci nisu na vreme došli, vatrena stihija bi se proširila na ostale studentske sobe.

Zasada nije poznato kako je došlo do požara, ali se sumnja da je studentkinja zaboravila da isključi neki električni uređaj.

BONUS VIDEO: 

TRI KOVČEGA ZA UBIJENU PORODICU: Na Ateničkom groblju u Čačku sahranjeni Glišovići

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

PUNI GORČINE I MRZOVOLJE: Ovo su TRI najnegativnija horoskopska znaka