PRIJATELJ UPUCAO PRIJATELJA: "Novosti" na mestu nesreće - Tragedija u Bradarcu kod Loznice

U SELU Bradicu kod Loznice prijatelj upucao prijatelja, saznaju "Novosti" na licu mesta.

ПРИЈАТЕЉ УПУЦАО ПРИЈАТЕЉА: Новости на месту несреће - Трагедија у Брадарцу код Лознице

Foto: Unsplash

Meštanin S. R. 56  osumnjičen je da upucao je večeras svog komšiju i prijatelja D. D.  u svojoj porodičnoj kući.

S. R je uhapšen i protiv njega će se voditi istraga za krivično delo ubistvo u pokušaju.

Povređeni koji je dobio metak u plećku, s desne strane, prevezen je u lozničku bolnicu, gde se lekari bore za njegov život.

Dvojica prijatelja su, kako saznajemo, dosta pili.

Osumnjičeni je ispalio nekoliko hitaca napolju i jedan od njih, verovatno kad je repetirao, opalio je i metak je pogodio komšiju.

Osumnjičeni nema dozvolu za pištolj.

Bili su, kažu komšije, sjajni prijatelji.

Povređeni je došao kući iz inostranstva gde boravi i radi.

Osumnjičeni je išao da ga dočeka.

Svi u selu tvrde da je pucano iz nehata, ali će sve biti jasno posle analize uviđaja, veštačenja, svedočenja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu