UDARALI GA CIGLOM: Jeziva tuča u Mokrinu, muškarac (36) teško povređen
U tuči više osoba, koja se danas pre podne dogodila u Mokrinu, pretučen je muškarac star 36 godina.
Foto : R. Šegrt
On je sa težim telesnim povredama prebačen u bolnicu u Kikindi, a odatle u Novi Sad na dalje lečenje. Nezvanično saznajemo da su mu povrede nanete udarcima ciglom.
- Pacijent je primljen u svesnom stanju. Povrede koje ima nisu opasne po život. Ukazana mu je sva potrebna pomoć i urađena dijsgnostika - rečeno nam je u bolnici u Kikindi.
U Policijskoj upravi u Kikindi potvrđeno nam je da se tuča više lica dogodila na ulici u Mokrinu, oko 9, 30 sati.
- Jedno lice je povređeno i prebačeno u bolnicu. Učesnici su punoletna lica. Dvojica su poznata poiliciji od ranije. O događaju je obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Kikindi. Iistraga je u toku - rečeno nam je policiji.
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)