PREPORUČIO DRUGARICU BRAĆI PANIĆ DA RADI "MASAŽU": Osumnjičeni za posredovanje u prostituciji sve priznao u Tužilaštvu
U TREĆEM osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je I. Z. (26) koji je uhapšen u akciji Tužilaštva i policijskih službenika JRM, na okolnosti izvršenja krivičnog dela posredovanje u vršenju prostitucije u slučaju poznatom kao "braća Panić".
Foto: instagram
I. Z. je priznao krivično delo koje mu se stavlja na teret i izjavio da je on svoju drugaricu T. K., koja je tražila posao, preporučio braći Milošu i Urošu Panić (za kojima je raspisana potraga jer su u bekstvu), jer je znao da traže devojke za masažu, kao i da mu je poznato kakva vrsta masaže je nuđena klijentima.
Takođe je izjavio da je tražio od T. K. da mu da procenat od zarade, podsetivši da mu je Uroš kum, kao i da se kaje zbog krivičnog dela koje je učinio.
Imajući u vidu da postoje okolnosti koje ukazuju da će osumnjičeni boravkom na slobodi uticati na saizvršioce, od kojih su dvojica u bekstvu, kao i na svedoke-oštećene, Tužilaštvo je sudu podnelo predlog da se prema I. Z. odredi pritvor, koji je rešenjem i određen.
BONUS VIDEO: HAPŠENjE ZBOG POKUŠAJA UBISTVA - Akcija policije u Beogradu, sa lisicama završila tri muškarca
Preporučujemo
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)