PRETILI DA ĆE UBITI I NJEGA I ĆERKU AKO NE DONESE NOVAC: Hapšenje u Smederevu zbog iznude
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Smederevu uhapsili su S. M. (23), N. N. (20) i N. I. (21) iz Smedereva, kao i M. V. (27) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela iznuda i protivpravno lišenje slobode.
Foto Novosti
Oni se sumnjiče da su u noći između ponedeljka i utorka, četrdesetdevetogodišnjem muškarcu iz Beograda pretili da će ubiti njega i njegovu ćerku ako im ne donese novac u iznosu od 150.000 dinara.
Osnovano se sumnja da su oštećenog tukli i prisilili ga da sa bankomata, u više navrata, podigne novac što je on pod pretnjama učinio i dao im ukupno 85.000 dinara.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni osnovnom javnom tužiocu u Smederevu.
Preporučujemo
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)