ZAUSTAVILI TAKSI, PA UHAPSILI DVOJICU PUTNIKA: Nastavak akcije "Gnev", pronašli pet paketa amfetamina i novac
ČAČANSKI policajci, u nastavku akcije "Gnev", uhapsili su J.S. (24) i M.I. (40), oboje iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i prodaja opojnih droga.
Foto: B. Grujić
Policija je u petak veče, u Ulici čačanski partizanski odred, zaustavila taksi vozilo i izvršila pregled ovo dvoje Čačana, koji su bili putnici u taksiju. Tom prilikom, kod J.S. pronađeno je pet paketića, ispunjenih amfetaminom i novac za koji se sumnja da je stečen prodajom narkotika, dok je kod M.I. pronađen, paketić sa istom drogom.
Daljim radom, policija je pretresom stana, koji J.S. koristi u Ulici Svetog Save pronašla sedam paketića sa materijom, nalik na opojnu drogu amfetamin, težine oko 1.222 grama, paketić, sa sasušenom biljnom materijom, nalik na opojnu drogu kanabis, vagicu za precizno merenje i uređaj za vakumiranje.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Čačku, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.
BONUS VIDEO: PUCNjAVA U NOVOM SADU - Hici na Detelinari, ranjen muškarac
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)