PRIVEDEN POZNATI SPORTSKI NOVINAR: Žena prijavila Milana Boškovića zbog nasilja u porodici
POZNATOG sportskog novinara Milana Boškovića (46) prijavila je supruga zbog nasilja u porodici, saznaju "Novosti".
Foto: Printskrin
Njegova supruga Jelena Bošković je danas sama otišla u stanicu policije i prijavila da je pretučena od strane supruga u njihovom stanu.
Posle njene prijave, policija je Boškovića pronašla i privela u policijsku stanicu Novi Beograd, nakon čega sledi dalji postupak.
O slučaju je obavešteno nadležno tužilaštvo.
Preporučujemo
SUĐENjE ZA SAČEKUŠU U NIŠU: Veštak analizirao Mitićev DNK na čaurama
15. 09. 2021. u 16:27
BOMBAŠU PONOVO PRODUŽEN PRITVOR: Zemunac Đorđe M. (28) pojaviće se pred sudom 6. oktobra
14. 09. 2021. u 20:41
DA LI SAM ZADOVOLjAN? Milošev otac - Drago mi je samo što sam sklonio zločinca s ulice
14. 09. 2021. u 12:31
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)