NASILNIK IZ SURČINA U PRITVORU 30 DANA: Prebio ženu i pobegao, kasnije pretio da će nauditi njenim najbližima

Ј. Д. Љ.

05. 07. 2021. u 15:13 >> 14:46

STRAVIČNO porodično nasilje dogodilo se u noći između subote i nedelje u kući u kojoj zajedno žive Adrijan i Ademi u beogradskom prigradskom naselju Surčin.

НАСИЛНИК ИЗ СУРЧИНА У ПРИТВОРУ 30 ДАНА: Пребио жену и побегао, касније претио да ће наудити њеним најближима

Foto: N. Skenderija

Adrijan S. (26) koji je uhapšen jer je za vikend u porodičnoj kući u Surčinu pretukao nevenčanu suprugu Ademi Š. (17) priveden je i saslušan u nadležnom Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.

Na teret mu se stavlja nasilje u porodici i zbog sumnje da bi boravkom na slobodi mogao ponoviti delo tužilašto je zatražilo, a sud doneo odluku da Adriajn S. narednih trideset dana ostane u pritvoru.

Nezvanično, pošto je posle svađe pretukao svoju maloletnu ženu i pobegao sa lica mesta, Adrijan, kojeg je Ademi prijavila policiji joj je nakon toga telefonom pretio, kao i njenim najbližim rođacima.

Međutim, ubrzo je rešio da se preda policiji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom