VOJNICI OBUČENI DA IZVRŠE SVE ZADATKE I SAČUVAJU MIR: Obilazak snaga Vojske Srbije u Novom Pazaru i Raški (FOTO)

Новости онлајн

03. 01. 2023. u 17:40

NAČELNIK Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović obišao je danas deo snaga Vojske Srbije angažovanih na zadacima u garnizonu Raška i garnizonskom mestu Novi Pazar.

ВОЈНИЦИ ОБУЧЕНИ ДА ИЗВРШЕ СВЕ ЗАДАТКЕ И САЧУВАЈУ МИР: Обилазак снага Војске Србије у Новом Пазару и Рашки (ФОТО)

Foto: Vojska Srbije

General Mojsilović se tom prilikom uverio da je stanje na zahtevanom nivou i da su pripadnici Vojske Srbije spremni, motivisani i potpuno obučeni da izvrše sve zadatke i sačuvaju mir i stabilnost u ovom delu Republike Srbije.

Ističući da je ponosan na njihovo hrabro držanje, ispoljene sposobnosti i profesionalan odnos prema dodeljenim zadacima u teškim trenucima za našu zemlju, načelnik Generalštaba je angažovanim vojnicima i starešinama čestitao novogodišnje i predstojeće božićne praznike, uz želje za mir, dobro zdravlje i sreću u Novoj godini.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?