VELIKA BRITANIJA SE PRIDRUŽUJE AMERIČKIM SANKCIJAMA NIS-u: Predsednik Srbije otkrio šta će se dalje dešavati
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ima saznanja da će se Velika Britanija pridružiti sankcijama koje je Amerika uvela NIS-u.
FOTO: Promo
- Kako saznajemo, nezvanično, Velika Britanija će se najkasnije u ponedeljak pridružiti sankcijama SAD i najveći deo evropskih zemalja, ali i evropske kompanije ni na koji način neće želeti da rizikuju jer su američke sankcije veoma teške - rekao je Vučić.
Preporučujemo
BENZINSKE STANICE NIS-A: Stabilno poslovanje i inovativne usluge uprkos izazovima
12. 02. 2026. u 13:22
NOVI TALAS EKOLOŠKE ODGOVORNOSTI: Da li i građani menjaju stare navike
11. 02. 2026. u 20:26
PRE MASAKRA U ŠKOLI UBIO MAJKU, BRATA I SESTRU: Novi detalji jezivog zločina u Kanadi
ZAMENIK komesara Kraljevske kanadske konjice (RCMP) za Britansku Kolumbiju Dvejn Mekdonald izjavio je da je do pucnjave u srednjoj školi u Tambler Ridžu, u kojoj je prema poslednjim podacima, poginulo 10 osoba, došlo u utorak oko 13.20 po lokalnom vremenu i da je policija po dolasku zatekla osumnjičenog mrtvog u školi.
12. 02. 2026. u 07:29
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)