SAUDIJSKI MINISTAR ODBRANE: OPEK+ je doneo jednoglasnu odluku, zaprepašćeni smo lažnim optužbama da podržavamo Rusiju
16. 10. 2022. u 19:40
MINISTAR odbrane Saudijske Arabije, princ Halid bin Salman, izjavio je danas da je odluka OPEC+ da smanji proizvodnju nafte doneta jednoglasno i iz čisto ekonomskih razloga.

Foto Shutterstock
Princ Halid bin Salman je, takođe, rekao da je "zaprepašćen" optužbama da Kraljevina "stoji uz Rusiju u ratu sa Ukrajinom", preneo je Rojters.
-To pokazuje da ove lažne optužbe nisu potekle od ukrajinske vlade, napisao je kraljev mlađi sin na Tviteru.
BONUS VIDEO - NOVI BEOGRAD – SURČIN: Više od 300 radnika sa 220 mašina radi na projektu od 58 miliona evra
Preporučujemo

KO JE ŽENA SRPSKOG SELEKTORA? Santareli je trenirao lepu odbojkašicu, a zatim je oženio
15. 10. 2022. u 19:26 >> 21:07

JEZIVA FOTOGRAFIJA: Pronađena u blizini pravoslavne crkve u Vinkovcima - Srbi obešeni o drvo (FOTO)
U BLIZINI pravoslavne crkve u Vinkovcima pronađena je jeziva fotografija na kojoj je napisano "Serbian family tree" (srpsko porodično stablo), a na kojoj su nacrtani leševi obešeni o drvo, saopštila je Dragana Jeckov iz SDSS-a u Saboru.
22. 03. 2023. u 12:24

ŠOJGU: Municija s uranijumom narušiće zdravlje ukrajinskih vojnika, kao na KiM 1999. godine
RUSKI ministar odbrane Sergej Šojgu upozorio je danas da će municija sa osiromašenim uranijumom, koju Velika Britanija planira da pošalje Ukrajini, ozbiljno negativno uticati na zdravlje ukrajinskih vojnika koji je budu koristili, kao što je to bio slučaj sa vojnicima NATO-a na Kosovu i Metohiji 1999. godine.
22. 03. 2023. u 09:08

ČKALjINA MRAČNA STRANA: Imao "crnu listu" - zbog njega su glumci ostajali bez uloga
MIODRAG Petrović Čkalja bio je jedan od najuspešnijih komičara na prostorima bivše Jugoslavije, glumac čiji je humor bio lek za dušu.
18. 03. 2023. u 20:03
Komentari (0)