Politika
SVE OČI UPRTE U BEOGRAD, ČEKA SE 27. JUN: Vidovdanski vikend koji će sve promeniti
24. 06. 2026. u 14:41
SKUPŠTINA ZAVRŠILA RASPRAVU: Sutra glasanje o svim tačkama dnevnog reda
24. 06. 2026. u 14:38
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
CEO BRAZIL JE OVO ČEKAO! Otkriveno da li će Nejmar zaigrati na Svetskom prvenstvu!
24. 06. 2026. u 11:33
Zoran
08.12.2021. 13:26
Возим на плин 18 година.И уместо подстицаја због трошења еколошког горива добијам само казне кроз разне атесте и цену...Прва цена по којој сам плаћао плин била је 21 динар а сада 101,90.Последњих дана је бензин појефтинио 2 динара и цена му је 164,90...
ivan
08.12.2021. 19:50
Zbog cene plina od 102 dinara i cene benzina necu ni registrovati auto u Januaru, svi ukucani vozicemo dizela... Bice malo problema, ima nas hvala bogu dosta??? Ko ga sisa sto se na dizela bas dobro zagadjujemo, ali sada je cena voznje na dizel i plin u zimskom periodu potpuno ista... TO PISEM IZ LICNOG ISKUSTVA...
Marko
09.12.2021. 12:22
Sve sto su mogli da upropaste su upropastili. Od naj cistijeg goriva su napravili najskuplje da se sirotinja ne bi vozila kao gospoda koja ima pare za nova vozila koja malo trose i opet idu na servise kod uvoznika koji opet imaju interes da prodaju benzin i dizel vozila.