"ZARA" ZABRANILA KORIŠĆENJE KABINA ZA PROBU ODEĆE: Iz Španije naredili neobičnu epidemilošku meru
U prodavnici poznatog modnog brenda "Zara" uveli su nova pravila - potrošači mogu da kupuju, ali im nije dozvoljeno da koriste kabine za probu odeće.
Privatna arhiva
Menadžer prodajnog objekta tvrdi da je ta mera uvedena zbog epidemiloške situacije i da je tako naređeno iz centrale u Španiji. Međutim, ovo objašnjenje je čudno, jer niko ne ograničava broj kupaca u radnji, niti opominje one koji nose maske ispod brade ili ih ne nose.
To nam je javila iznenađena čitateljka "Novosti" koja je danas, oko 13 časova u šopingu centru "BIG" na Karaburmi, u prodavnici "Zara", nameravala da pazari haljinu i pantalone. Međutim, kada je htela da ih proba prodavačica joj je kazala da su kabine zaključane i da ne može.
- Sve je moglo da se kupuje, ali niko nije mogao da proba - priča Snežana V. - Nije mi bilo jasno i tražila sam da razgovoram sa menadžerom, a on mi je objasnio da je u pitanju epidemiloška mera koje su naredili iz centrale u Španiji. To je potpuno besmisleno, jer niko nije ograničavao broj kupaca u prodavnici, a neki su nosili maske ispod brade, neki ih nisu, čak, ni imali. Uspela sam da napravim fotografiju, a onda su pozvali obezbeđenje koje mi nije dozvolilo da slikam prodavnicu.
Kako navodi, posetila je i neke druge radnje u šoping centru "BIG", ali nije naišla na slične mere.
Preporučujemo
Stručnjak otkrio tajnu: Stavite stari krompir u baštu - čudno ali veoma korisno
25. 04. 2026. u 16:11
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (2)