GOST u hrvatskoj emisiji “Budnica“ bio je bivši agent UDBE Željko Kekić. On je, između ostalog, naveo da srpska služba ima viševekovnu istoriju i iskustvo, dok je hrvatsku opisao kao “novorođenče“.

Komentari (9)