ZAVRŠENA SEDNICA KRIZNOG ŠTABA: Da li su pred nama nove mere? (FOTO)
SEDNICA kriznog štaba za borbu protiv virusa korona je upravo završena.
Foto: I. Kovačić
Sednici prisustvuju premijerka Ana Brnabić, ministri Zlatibor Lončar, Branko Ružić, Vanja Udovičić, kao i Maja Gojković.
Članovi Kriznog štaba će odlučivati da li će biti dodatnog pooštravanja mera. Iako je proteklog vikenda na snazi bila zabrana rada posle 14 časova za kafiće, kafane, restorane i druge ugostiteljske objekte, kao i tržne centre, Komunalna milicija je imala pune ruke posla.
Naime, rastureno je nekoliko korona žurki, a jedna je čak otkrivena u nedelju ujutru na Dorćolu u Beogradu.
Podsetimo, medicinski deo Kriznog štaba bio je za potpuno zatvaranje na pet dana, ali je napravljen kompromis na sednici u petak.
Premijerka Ana Brnabić juče je izrazila očekivanje da će pooštrene mere za minuli vikend dati rezultate i da neće morati dalje da se dalje pooštravaju, zbog situacije sa kovidom.
Napomenula je da imamo najmanje radikalne mere u čitavoj Evropi i da smo i do sada uspevali da nađemo odgovarajući balans, ali da je za to najvažnija individualna odgovornost.
Preporučujemo
BRNABIĆ UOČI SEDNICE KRIZNOG ŠTABA: Otkrila da li očekuje pooštravanje mera
28. 02. 2021. u 12:25
"NOVOSTI" SAZNAJU: Evo do kad će raditi frizerski i kozmetički saloni
26. 02. 2021. u 09:25
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)