ANS: N1 širi opasne laži – brutalan napad na nevinu ženu
PORTAL i televizija N1 svesno su lansirali monstruoznu laž, optuživši Tatjanu Drobnjak iz MUP-a Crne Gore da je učestvovala u brutalnom hapšenju u Beogradu - navodi se u saopštenju za javnost Asocijacija novinara Srbije (ANS).
Foto: Printskrin
- Bez ijednog dokaza, bez elementarne provere, bez prava na odgovor – N1 je još jednom pokazao da ne poštuje nijedno pravilo profesije.
Ovo nije novinarski propust – ovo je smišljen, zlonameran napad na čast i dostojanstvo jedne žene, časne službenice, koja sa snimkom nema nikakve veze. Nazvati to greškom bilo bi vređanje inteligencije – ovo je čisto medijsko zlostavljanje!
Zahtevamo:
- Hitno i javno izvinjenje Tatjani Drobnjak;
- Povlačenje lažnog snimka i teksta;
- Odgovornost Boža Prelevića i urednika N1 zbog širenja brutalnih neistina.
N1 je izgubio svaki kredibilitet. Ovo nije informisanje – ovo je progon - ističu iz Asocijacije novinara Srbije.
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (25)