SVE JE SPREMNO ZA POČETAK: Guča već slavi uz zvuke trube (FOTO)
GUČA je već u nekom svom elementu. Oodbrojavaju se poslednji sati pred početak 63. Dragačevskog sabora trubača.
Foto V. Ilić
Majstro trube Dejan Petrović ove godine biće domaćin Festivala.
Svečana ceremonija otvaranja Sabora počinje sutra u 11 časova podizanjem zastave uz prisustvo saboraša, medija i takmičara i naravno domaćina Sabora.
Preporučujemo
SRBIJA - NAŠA PORODICA Ministarka Žarić Kovačević: Demografski razvoj strateško pitanje
13. 12. 2025. u 07:00
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)