ZAVRŠENA DRAMA KOD ČAČKA: Spaseno sedam lica iz čamca na jezeru, evo šta se desilo (FOTO)
POTPREDSEDNIK Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je danas spaseno sedam lica na jezeru Međuvršje kod Čačka.
Foto: Z.U.
- Po primljenoj dojavi, u 17.00 časova, da je potrebno spasavanje sedam lica (pet odraslih osoba i dvoje dece), koja se nalaze u čamcu na jezeru Međuvršje kod Čačka, na mesto intervencije upućena su 4 vatrogasca spasioca sa vozilom i čamcem iz VSJ Čačak.
Foto: Z.U.
Nakon intervencije članova Tima za spasavanje, sva lica su spasena - izjavio je Dačić.
Foto: Z.U.
Kako javljaju domaći mediji, njima je u toku plovdbe čamcem ispalo veslo i oni su tada ostali zaglavljeni u rastinju, nakon čega su kontaktirali pripadnike Sektora za vanredne situacije da ih usmere.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
DRAMA NA JEZERU KOD ČAČKA: U toku spasavanje sedam osoba, među njima ima i dece
01. 07. 2024. u 18:41
HOROR KOD ČAČKA: Zadobio teške opekotine izvlačeći automobil, hitno prebačen za Beograd
13. 06. 2024. u 07:11
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)