PLJUSAK OPET VREBA: Leto stiže, ali...
VREME danas u Srbiji promenljivo oblačno sa dužim sunčanim intervalima, samo ponegde u zapadnim, centralnim i južnim predelima, uz lokalni razvoj oblačnosti, kratkotrajna kiša ili pljusak sa grmljavinom.
Foto Z. Jovanović
Vetar slab, severni i severozapadni. Najniža temperatura od 15 do 20, najviša od 30 do 33 stepena Celzijusa.
Vreme u Beogradu
U Beogradu promenljivo oblačno sa dužim sunčanim intervalima, pre podne i sredinom dana na širem području grada moguća je kratkotrajna kiša ili pljusak.
Vetar slab, severni i severozapadni. Najniža temperatura od 18 do 20, najviša oko 31 stepen Celzijusa.
Vreme narednih dana
U Srbiji sledećih sedam dana pretežno sunčano i veoma toplo sa maksimalnom temperaturom od 31 do 35 stepeni, a od srede dnevni maksimumi će biti i iznad 35 stepeni Celzijusa.
U urbanim sredinama tropske noći.
Od nedelje, 23. juna, očekuje se manji pad temperature i, uz promenljivu oblačnost, nestabilno vreme sa uslovima za lokalne pljuskove sa grmljavinom.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)