NESTALE PETNAESTOGODIŠNJAKINJE IZ KRAGUJEVCA: Kristina i Marija poslednji put viđene ispred Ekonomske škole
PETNAESTOGODIŠNjE Marija Stevanović i Kristina Vulović iz Kragujevca nestale su jutros oko 9 sati, kada su poslednji put viđene ispred Ekonomske škole u ovom gradu, čije su učenice.
Foto: Instagram/kragujevcani.rs
Njihov nestanak je prijavljen SUP-u Kragujevac, potvrdile su majke devojčica za medije.
Marija je jutros obukla crni krop top, sivu trenerku, nosila je bele puma patike. Sa sobom ima telefon, ali se na pozive majke nije javljala. Kako je rekla, na kratko joj je telefon bio upaljen, a od oko 10.30 je ugašen i od tada ne može ni da koristi aplikaciju za praćenje njenog kretanja.
I Kristina takođe ima telefon kod sebe, ali je nedostupna, rekla je njena mama za medije.
Ona je u trenutku nestanka na sebi imala krem majicu na bretele, teget duksericu, sivu trenerku, bele patike i ranac krem boje.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: OSTALA SAMO SLIKA - Jeziv prizor iz kuće nakon pogibije majke i ćerke
Preporučujemo
TREĆE IZVOĐENjE: Projekat "Gledaj da te vide, vozi dse biciklom" održan u Kragujevcu
08. 05. 2024. u 17:37
OČIŠĆENO ŠUMARIČKO JEZERO: U ekološkoj akciji učestvovali i brojni Kragujevčani
28. 04. 2024. u 16:40
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)