KOSTA SMEŠTEN NA KLINIKU ZA NEUROLOGIJU I PSIHIJATRIJU: Sa njim je nakon ponoći razgovor obavio konzilijum lekara
KOSTA K. (13), dečak koji je juče ubio osmoro dece i radnika obezbeđenja i ranio šestoro dece i nastavnicu, nalazi se u Klinici za neurologiju i psihijatriju za decu i omladinu u Dr Subotića, rekla je za Tanjug advokatica porodice Irina Borović.
Foto: Z.Jovanović/Novosti
Prema njenim rečima, sa njim je nakon ponoći razgovor obavio konzilijum lekara, a dalji pregledi nastaviće se u narednim danima. Kako je još potvrđeno Tanjugu, dečakov otac, kome je određeno zadržavanje od 48 sati, sutra u 10 časova bi trebalo da se pojavi pred Višim javnim tužilaštvom, a advokat porodice smatra da će mu pritvor biti određen.
Ona je kazala i da je rezultat toksikološkog nalaza negativan, što je utvrđeno nakon sinoć odrađenog toksikološkog nalaza na VMA, koji je obavljen kako bi se utvrdilo da li je dečak bio pod dejstvom psihoaktivnih supstanci kada je počinio ubistva. Kosta K. je juče u OŠ ubio osam svojih vršnjaka i čuvara te škole i ranio šest đaka i nastavnicu istorije.
Preporučujemo
LEDENI TALAS STIŽE U SRBIJU, PA SLEDI TOTALNI PREOKRET: Evo kada temperatura ide u minus
28. 01. 2026. u 16:00
UVEDENA VANREDNA ODBRANA OD POPLAVA: Nagli porast vodostaja u opštini Priboj
28. 01. 2026. u 13:49
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SADA JE SVE OTKRIVENO! Evo zbog čega Dušan Mandić nije bio na prijemu kod Vučića
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je u zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu pošto je u nedelju u finalu pobedila Mađarsku 10:7, međutim mnogi nisu znali sa kakvim problemima se nosio selektor Uroš Stevanović.
28. 01. 2026. u 12:38
Komentari (0)