OVO JE POLICAJAC KOJI SPASIO MALIŠANA: Dvogodišnje dete pronađeno posle višečasovne potrage u Boru
MUP Srbije na svom fejsbuk nalogu istakao je da je za policiju najveća briga sigurnost najmlađih.
Foto MUP FB
Dvogodišnje dete koje je juče nestalo u selu Donja Bela Reka, posle višečasovne potrage, pronašao je policijski službenik Policijske ispostave u Boru.
Dete se igralo sa bratom u dvorištu kuće i posle nekog vremena izgubilo u obližnjoj šumi. Na radost svih, naš pripadnik ga je našao u nepovređenom stanju.
Za nas najveća je nagrada kada vidimo da su roditelji bezbrižni i imaju poverenja u svoju policiju.
Briga o deci i njihovoj bezbednosti za Ministarstvo unutrašnjih poslova je prioritet.
BONUS VIDEO: UZNEMIRUJUĆI TRENUTAK - Potresne scene nesreće kod Kruševca
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)