TRAGIČAN KRAJ POTRAGE: Pronađeno telo LJiljane Čolić iz Bogatića
LjILjANA Čolić (73) iz Bogatića, koja je nestala u noći između nedelje i ponedeljka (27. na 28. decembar) 2021. godine je nažalost mrtva.
Foto: Privatna arhiva
Njeno telo je pronađeno, saopšteno je na Instagram profilu "Nestali Srbija".
- Ljiljana Čolić je pronađena. Nažalost, nije više među živima. Porodici šaljemo iskreno saučešće - piše na "Nestali Srbija".
Nažalost, obistinile su se crne slutnje posle više od mesec dana potrage. Poslednji put viđena je u nedelju oko 10 časova u Svetom Polju, a od tada joj se gubi svaki trag.
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)