NAJNOVIJI KORONA PRESEK: Objavljeni podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji
NAJNOVIJI korona presek pokazuje da je virusom u poslednja 24 sata zaraženo još 14.717 osoba.
Foto: V.N.
Bitku sa koronom izgubila su 28 pacijenta.
Ukupno su testirane 30.288 osobe.
Na respiratorima u bolnicama u Srbiji nalazi se 113 pacijent.
Prof. dr Branislav Tiodorović, epidemiolog i član kriznog štaba izjavio je danas da ne treba podcenjivati omikron, pogotovo sada kada je aktuelan i virus gripa, što zajedno sa njim čine fluronu, koja za sada još uvek predstavlja opasnost da bi pandemija eventualno mogla da se produži.
BONUS VIDEO: Kako je porodiljama obolelim od korona virusa?
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)