VREMENSKA PROGNOZA ZA ČETVRTAK, 23. DECEMBAR: Ujutru jak mraz, uglavnom suvo
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju prognozu za narednih sedam dana.
Foto: Depositphotos
Vreme u Srbiji
U Srbiji ujutru u većem delu zemlje vedro uz umeren do jak mraz, a magla i niska oblačnost očekuju se uglavnom na jugozapadu Srbije.
Pre podne pretežno sunčano, a posle podne naoblačenje, ali će se zadržati suvo, saopštio je RHMZ.
Duvaće slab i umeren vetar, na jugu Banata posle podne i uveče povremeno jak, južni i jugoistočni. Najniža temperatura od -12 do -4, a najviša od 1 do 7 stepeni.
Vreme u Beogradu
U Beogradu će biti ujutro vedro uz umeren mraz, a u toku dana suvo uz postepeno naoblačenje. Najniža temperatura biće od -6 do -4, a najviša oko 5 stepeni.
Prognoza za naredne dane
Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, biće pretežno oblačno i osetno toplije. Na visinama do 1.500 metara očekuje se intenzivno topljenje snega. U petak i subotu slaba kiša povremeno se očekuje u Vojvodini, a od nedelje do kraja perioda u svim krajevima.
BONUS VIDEO: SNEG U BEOGRADU - Formiran beli pokrivač u glavnom gradu
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)