ZAVRŠENO SASLUŠANJE: Pantoviću i LJujiću određeno zadržavanje 72 sata
VIŠE državna tužiteljka u Bijelom polju Milica Rmandić, odredila je, posle saslušanja, zadržavanje do 72 sata Goranu Pantoviću (43) iz Mojkovca, nastanjenom u Hreceg Novom, kao i V. Ljujiću (66) iz Mojkovca.
Foto: M.Ć.
Krivičnom prijavom Pantović se tereti da je počinio krivično delo ubistva i nedozvoljenog držanja oružja i eksplozivnih materija, a Ljujić da je počiniokrivično delo pomoć počiniocu, nakon počinjenog krivičnog dela.
Pantovićje u nedelju oko 14 časova u Mojkovcu ubio sa osam hitaca Zorana Ašanina (65=, a Ljujić, koji ga je čekao pred Ašininovim motelom ''Krstac'', potom ga je prebacio do sela Žari.
Panotivć je uhapšen u ponedeljak oko 10 sati u Kovrenu, nedaleko od Bijelog Polja.
Foto: M.Ć.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)