SAJEVCI IZAŠLI NA ULICE NIKŠIĆA! Snimljena vozila specijalne jedinice, sprečiće haos koji je najavio Milo (VIDEO)

Новости онлине

14. 03. 2021. u 17:04

PRIPADNICI Specijalne antiterorističke jedinice policije Crne Gore primećeni su na ulicama Nikšića, u danu kada se održavaju lokalni izbori.

САЈЕВЦИ ИЗАШЛИ НА УЛИЦЕ НИКШИЋА! Снимљена возила специјалне јединице, спречиће хаос који је најавио Мило (ВИДЕО)

Foto: Printscreen

Oni su izašli na ulice kako bi sprečili haos koji su najavili iz DPS-a, zbog navodnog prebijanja njihovih članova, što su demantovali i policija i njihovi koalicioni partneri.

Građani Nikšića danas biraju lokalnu vlast, na prvom odmeravanju snaga nakon parlamentarnih izbora koji su održani 30. avgusta, gde je DPS predsednika Mila Đukanovića potučen.

Nikšić je drugi grad po brojnosti u Crnoj Gori, i na ovim izborima pravo glasa ima blizu šezdeset hiljada ljudi na 138 biračkih mesta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PRVE VARNICE NA RELACIJI MOSKVA-VAŠINGTON: DŽej Di Vens izjavom uzburkao Kremlj, stigla hitna reakcija

PRVE VARNICE NA RELACIJI MOSKVA-VAŠINGTON: Džej Di Vens izjavom uzburkao Kremlj, stigla hitna reakcija

SJEDINjENE Države ne isključuju u potpunosti opciju slanja trupa u Ukrajinu, rekao je potpredsednik Džej Di Vens i istakao da je preuranjeno govoriti od konkretnim teritorijalnim ili bezbednosnosnim arnažmanima. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je danas da Kremlj računa na pojašnjenje u vezi sa izjavom potpredsednika SAD Džej Di Vensa o mogućnosti slanja američkih trupa u Ukrajinu.

14. 02. 2025. u 12:35

POREKLO ĐINĐIĆA: Koreni sa KiM - otac pukovnik JNA, majka Bosanka

POREKLO ĐINĐIĆA: Koreni sa KiM - otac pukovnik JNA, majka Bosanka

PORODICI je bilo jasno od rođenja Zorana Đinđića da se radi o posebnom detetu koje se razlikovalo od većine svoje generacije i po razmišljanju i po ponašanju. Sa sestrom Gordanom Đinđić Filipović imao je neverovatno blizak odnos, te uprkos brojnim obavezama koje su došle sa pozicijom premijera Srbije, uvek je imao vremena za njihove duge razgovore.

14. 02. 2025. u 14:20

Komentari (0)

EVROLIGA BEZ MILOSTI: Ponovo udarila po džepu vlasnika Panatinaikosa, a nije štedela ni Atamana i Lasa