ZARAŽENO PET KORISNIKA: Korona ušla u Dom učenika i studenata u Beranama
U Domu učenika i studenata u Beranama, evidentirano je pet slučajeva infekcije korona virusom.
Foto: M.S.
Kako je saopšteno iz uprave Doma, u njemu je više od 200 korisnika, od kojih je prevetivno testirano još nekoliko osim petoro zaraženih, ali situacija nije dramatična.
- Ukoliko rezultati sprovedenih testiranja budu upućivali na obavezu preduzimanja radikalnijih mera, sigurno je da ćemo postupiti na odgovarajući način, saopštila je uprava Doma, u kome se, prema njihovom rečima, od početka pojave epidemije korona virusa sprovode najstrože mere i preporuke zdravstvenih vlasti.
Situaciju olakšava i činjenica da će od ponedeljka u Crnoj Gori obrazovne institucije preći na onlajn nastavu.
Preporučujemo
ZATVARAJU SE GRADOVI U CRNOJ GORI! Uvedene rigorozne mere, evo do kada su na snazi
10. 03. 2021. u 17:06
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)