ADVOKAT AMFILOHIJA DEMANTOVAO: To nije testament mitropolita, to je falsifikat! Apsolutno sve su izmislili

Andrijana Nešić

25. 02. 2021. u 16:34

DALIBOR Kavarić, pravni zastupnik mitropolita Amfilohija demantovao je da testament koji je objavljen na potalu "Luča" pripada pokojnom mitropolitu. Prenosimo pismo advokata.

АДВОКАТ АМФИЛОХИЈА ДЕМАНТОВАО: То није тестамент митрополита, то је фалсификат! Апсолутно све су измислили

Mitropolit Amfilohije / Foto Dokumentacija "Novosti" i "Borba"

"Demanti teksta pod naslovom "Eko kako izgleda testament mitropolita Amfilohija" objavljen na portalu "Luča" dana

Testament sa pomenutim naslovom je od samog naslova pa do poslednjeg slova navedenog u njemu, apsolutna izmišljotina i falsifikat.

Navedeno falsifikovano pimo, koje prenosi portal, a koje je navodno na svom Fb. profilu objavio izvesni Lazar Marković, ni po formi ni po sadržini ne predstavlja Mitropolitovu poslednju volju niti amanet, a neistiniti navodi izneseni u tom pismu su netačni, zlonamerni i izmišljeni.

Demanti

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

MEČ SEZONE U GRACU: Pobeda vodi Zvezdu u nokaut fazu Lige Evrope!