NOVO HAPŠENJE ZA DVOSTRUKO UBISTVO "KAVČANA": Policija "zaokružila slučaj", privedena i žena (FOTO)
KRIMINALISTIČKA policija uhapsila je sinoć još jednu osobu za koju se veruje da je imala ključnu ulogu u organizaciji dvostrukog ubistva, kada su 6. novembra na kružnom toku u Podgorici usmrćeni Cetinjani Petar Lipovina i Žarko Pejaković. Policija je hapšenje, prema nezvaničnim podacima Vijesti, izvela sinoć na severu nakon čega je osumnjičeni priveden u podgoričku policiju.
FOTO: POGREBNOCETINJE.ME / SCREENSHOT/profimedia/printsrkin
Prema podacima Vijesti, policija veruje da u ovom trenutku „policijski zaokružila slučaj“, odnosno da zna sve učesnike ovog dvostrukog ubistva, ali i imena svih koji se dovode da su bili u logistici ili direktni izvršioci zločina.
FOTO: POGREBNOCETINjE.ME / SCREENSHOT
Polovinom novembra, Viši sud u Podgorici odredio je pritvor do 30 dana Aleksandru Daciću, Nikoleti Uskoković i Miljanu Marijanoviću, koji se dovode u vezu sa ubistvom Petra Lipovine i Žarka Pejakovića.
Ta trojka, kako se veruje, pritvorena je zbog sumnje da su pripadnici škaljarskog kriminalnog klana dok su ubijeni Cetinjani Lipovina i Pejaković navodno bili članovi suprotstavljenog – kavačkog klana, te da su pomagali u logistici zločina.
FOTO: POGREBNOCETINjE.ME / SCREENSHOT
Pritvor je određen zbog opasnosti od bekstva, opasnosti od uticaja na svedoke i opasnosti od ponavljanja krivičnog dela.
Izrešetani na kružnom toku
Sačekuša u kojoj su ubijeni Lipovina i Pejaković dogodila se 6. novembra oko 15.00 časova u Podgorici, na prometnom kružnom toku prema Cetinju i Nikšiću, a ubijeni su se nalazili u automobilu marke BMW, kada je na njih ispaljeno više od 30 metaka.
Trojica ubica sačekali su u žbunju da naiđe automobil Cetinjana, a potom u velikoj gužvi na kružnom toku, prišli i sa proširenja iz automata ispalili metke.
Cetinjani su na mestu ostali mrtvi, a prava je sreća što u tom zločinu nije stradao neko od prolaznika i učesnika u saobraćaju.
(Vijesti)
JEZA U NOVOSADSKOM NASELjU: Sin ubio majku, pa joj odsekao glavu
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)