RANJENA ČETIRI POLICAJCA U JEDNOJ NOĆI: Sin sudije Mugoša radio kao obezbeđenje?

Б.Дабић

18. 07. 2022. u 16:06

ČETIRI policajca povređena su u jednoj noći u noćnim klubovima u Sutomoru i Ulcinju. Iz Uprave policije navode da policajci nisu bili na dužnosti kada su povređeni, svedoci nemilih incidenata tvrde da su radili kao pripadnici obezbeđenja diskoteka u pomenutim mestima.

РАЊЕНА ЧЕТИРИ ПОЛИЦАЈЦА У ЈЕДНОЈ НОЋИ: Син судије Мугоша радио као обезбеђење?

Foto Uprava policije

Policajac Novak Mugoša (22) koji je  teško ranjen u noći između subote i nedelje,  u tuči u diskoteci "Habana" u Sutomoru je stabilno, a poternica je raspisana za A.H.  (25) iz Nemačke, nastanjen u Novom Pazaru koji je osumnjičen da je  izvršio teško delo protiv života i tela u pokušaju na štetu tri policijska službenika.

Prema navodima Uprave policije Pazarac je u diskoteci izvadio sečivo dužine 10 cm i zadao više ubodnih rana policajcima, a zatim pobegao.

Direktor Opšte bolnice Bar dr Igor Karišik kazao je za "Novosti" da je pacijent operisan i njegovo stanje je stabilno.


-Nalazi se u jedinici intenzivne nege, kazao je dr Karišik. 


Mugoša je inače sin sudije Suzane Mugoša koja je javnosti regiona poznata po suđenju za “državni udar”.


Incident  u sutomorskoj diskoteci dogovio se tri sata iza ponoći. Tada su ranjeni i Mugošine kolege Saša Sekulić i Veselin Milošević. Njih dvojica nakon što su medicinski zbrinuti, nisu zadržani u barskoj bolnici. Iz Uprave olicije su naveli da te noći kada se dogodio incident,  u trenutku izvršenja krivičnog dela, nisu bili na dužnosti. 


Nakon uviđaja, policija je došla do saznanja da su A.H., A.B., B.B., H.R. i E.B. dok su se nalazili u ugostiteljskom objektu došli u verbalni sukob sa devojkama koje su, takođe, bile gosti diskoteke.


Svedoci nemilog događaja tvrde da su se devojke obratile obezbeđenju i tražile zaštitu od mladića.

Ubrzo nakon toga, Pazarac je ranio policajce i pobegao.

RANjEN POLICAJAC U ULCINjU


Policajac Miradin Paljević ranjen je u ulcinjskoj diskoteci "X20" na Maloj plaži, u noći između nedelje i ponedeljka. 


Zbog ranjavanja policajca, koji  kako navode iz MUP-a, nije bio na dužnosti, uhapšen je Erlind Rustemaj.


Šta je prethodilo incidentu za sada nije poznato, kao ni okolnosti u kojima je Rustemaj nožem naneo povrede policajcu.


Nakon što je medicinski zbrinut policajac Paljević, pripadnik Ođeljenja bezbjednosti Ulcinj, je upućen na kućno lečenje.


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Vaseljenski patrijarh Vartolomej I i predsednik kompanije Tasyapı Emrulah Turanli: Vizija koja povezuje Istanbul i Srbiju