POGINULA DVA VOZAČA: Tokom vikenda registrovane 33 saobraćajne nezgode na teritoriji Crne Gore
UPRAVE policije je u danima vikenda na crnogorskim putevima registrovala 33 saobraćajne nezgode. Dva vozača su smrtno stradala u jednoj saobraćajnoj nezgodi.
Foto: B. Dabić
- Dva putnika zadobila su teške telesne povrede, a 10 osoba je zadobilo lake - saopšteno je iz policije.
U istom periodu pripadnici saobraćajne policije su podneli 200 prekršajnih prijava, izdali 1.184 prekršajna naloga, oduzeli 18 pari registarskih oznaka i isto toliko vozila isključili iz saobraćaja.
- Slobode su lišena 52 vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola - piše u saopštenju.
Iz policije apeluju na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise i na taj način doprinesu, kako ličnoj, tako i bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju.
Preporučujemo
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA GRADINSKOM POLjU: Ima povređenih, jedna osoba poginula
06. 03. 2022. u 22:43
REVOLTIRANI ODLUKOM VLADE: Meštani Svetog Stefana ogorčeni zbog vetro elektrana
06. 03. 2022. u 18:25
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)