TRAGEDIJA NA DURMITORU: Poginula Ruskinja, u toku transport stradale
DRŽAVLjANKA Rusije Marija Kabelnikova, izgubila je život prilikom pada na Durmitoru u reonu između Velikog i Malog međeda. Prema informacijama Gorske službe spašavanja, u toku je transport stradale .
Foto: GSS CG
-U akciji pored deset pripadnika Gorske službe spašavanja Crne Gore sudeluju i tri pripadnika Službe zaštite Žabljak, kazali su.
Poziv za pomoć upućen je danas oko 16 časova putem OKC-a 112 Direktorata za zaštitu i spašavanje.
BONUS VIDEO:
PUT KRIJE MISTERIJU: Ovo je ruta kojom se kretala nestala porodica iz Aleksinca
Preporučujemo
SLAVICU KOBNA IGRA SUDBINE ODVELA U SMRT: U ambis je pala sa uskog prevoja između visova
21. 09. 2021. u 09:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)