BRĐANIN I ZVANIČNO DIREKTOR: Uprava policije Crne Gore "izašla" iz v.d. stanja
VLADA Crne Gore imenovala je Zorana Brđanina za direktora Uprave policije. Brđanin je za v.d. direkora izabran u februaru, na predlog ministra unutrašnjih poslova Sergeja Sekulovića koji je Vladi obrazložio da ga za to mesto preporučuju reference i izlaganje tokom intervjua.
Foto Vijesti
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović tada je kazao da se izborom Brđanina došlo do najboljeg rešenja za mesto direktora policije.
Pored Brđanina za mesto direktora tada su konkurisali i Dragan Klikovac, Vojo Laković, Dragan Radonjić, Zoran Braunović, Milan Delić, Dražen Vuković, Dragan Arsović i Siniša Kovačević.
Brđanin je 2001. godine završio studije na Policijskoj akademiji u Beogradu, a godinu kasnije zasnovao je radni odnos. Obavljao je poslove pomoćnika komandira Stanice policije, zamenika komandira Stanice policije, komandira Stanice policije, načelnika Odelenja bezbednosti, a shodno posebnom nalogu ministra unutrašnjih poslova, i specijalnog savetnika ministra unutrašnjih poslova 2016. godine.
Bio je na stručnom usavršavanju u Sjedinjenim Američkim Državama, Nemačkoj i Velikoj Britaniji.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PO HITNOM POSTUPKU: Veljović pozvan na saslušanje u Više državno tužilaštvo
16. 08. 2021. u 11:39
PIROMANI PALE, VATROGASCI BRANE KUĆE: Požari besne i u okolini Cetinja (VIDEO)
15. 08. 2021. u 23:46
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (1)