BEOGRAĐANI, SPREMITE ZALIHE VODE: Zbog radova, u dve opštine sutra će biti suve slavine
ZBOG planiranih radova na vodovodnoj mreži na teritoriji opštine Zvezdara sutra od 8.30 do 18 časova bez vode će ostati potrošači na parnoj strani Ustaničke (od Bulevara kralja Aleksandra do Ustaničke 180), Mihaila Todorovića, Olge Alkajal, Milića Rakića i Slobodana Lale Berberskog.
Foto: I. Marinković
Istog dana, dragocene tečnosti neće biti u naseljima i ulicama Dražanovac, Glumčevo brdo, Radoja Blagojevića, Spasovdanskoj, Vučincu i Milisava Gorunovića u Barajevu. Kako je saopšteno iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija", za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđene auto-cisterne.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)