APRIL U BEOGRADU: Koncert ansambla Narodnog pozorišta u Galeriji opštine Vračar

ČLANOVI ansambla Narodnog pozorišta održaće u petak, 26. aprila, u 19 časova, u Galeriji opštine Vračar koncert posvećen Beogradu.

АПРИЛ У БЕОГРАДУ: Концерт ансамбла Народног позоришта у Галерији општине Врачар

Foto: N. Fifić

 Na koncertu pod nazivom „April u Beogradu” članovi ansambla izvodiće melodije poznatih autora – Verdija, Pučinija, Biničkog i drugih poznatih umetnika, u pratnji Mirka Jorgovića na klaviru i Slobodana Japundžića na gitari.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu Ja volim Srbiju: Tako su stajale stvari...